UWAGA!


Na wszystkich zajęciach akceptujemy karty Multisport, Fitflex, OK Systems.
W Hotelu Gdynia dodatkowo także FitProfit i Sodexo.

Konieczna jest rezerwacja miejsca w grupie na dany miesiac.

Wodny-aerobik to niezwykle atrakcyjna i ciekawa forma aktywności fizycznej w wodzie dla osób w różnym wieku o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej. Ten rodzaj aktywności jest wskazany dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej , złagodzić bóle stawów i kręgosłupa, zwiększyć zakres ruchu w stawach i gibkość mięśni. Polecany jest jako skuteczny sposób walki z nadwagą, celulitisem i nieelastyczną skórą. Ćwiczenia w wodze są doskonałą rehabilitacją dla osób po operacjach, starszych, dla kobiet w ciąży. Umiejętność pływania nie jest konieczna.

 


  Organizacja zajęć:

  1. Umiejętność pływania nie jest konieczna.

  2.Zajęcia wodnego aerobiku odbywają się na całym basenie, lub na jego części. Woda ma temp. ok.30 st. C i jest uzdatniana podchlorynem sodu. Spełnia wymogi czystości zalecane przez Sanepid.

  3.Aby uczestniczyć w zajęciach należy wykupić jednorazowe wejście, jeżli w grupie jest wolne miejsce lub karnet, który gwarantuje miejsce w grupie. Karnet miesięczny upowaznia do udziału w 6 zajęciach, po upływie terminu ważności można odrobić 1 zajęcia. Karnet dwumiesięczny upoważnia do udziału w 12 zajęciach, po uplywie terminu ważności można odrobić 2 zajęcia. Możliwe jest indywidualne ustalenie warunków sprzedaży karnetów.

  4.Podczas zajęć wykorzystywane są specjalistyczne przybory do wodnego aerobiku takie jak: pałki piankowe, pasy wypornościowe, hantle oraz buty piankowe.

  5.W miarę możliwości zajęcia odbywają się przy muzyce.

  6.Przeciwskazaniami do udziału w zajęciach są ostre stany zapalne narządów, wrodzone wady serca, ciężkie choroby układu oddechowego, wszystkie choroby przebiegające
  z podwyższoną gorączką. W razie wątpliwości prosimy o konsultację lekarską.

  7.Bardzo prosimy o informowanie instruktorki o indywidualnych ograniczeniach zdrowotnych i dysfunkcjach układu ruchu.

  Zapraszamy na Aerobic - rekreacja w wodzie i odnowa biologiczna

  Organizujemy wodny aerobik dla dorosłych, aqua fitness, aqua aerobik i odchudzanie na basenie. Zapraszamy na basen, na pływanie rekreacyjne, zajęcia na wodzie dla dorosłych Gdynia, woj. pomorskie.

   

   Pozycjonowanie Gdynia